top of page

Hakkımızda

WhatsApp Image 2021-12-05 at 20.47.32 (4).jpeg
görsel5.jpg

Neden Este West Hairtransplant

Este West Hairtransplant Türkiye’nin göz bebeği İstanbul’da safir saç ekimi yapan en önemli kliniklerden biridir. Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden bir çok sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Bir pazarlama aracı olarak ütopik sonuçlar vaat edilmez. Sizin  istekleriniz göz önünde bulundurularak olabilecek tüm olası senaryolar  önceden anlatılır, ekim yapılacak alanlara siz ile birlikte süreçler ve saç ekimi sonucunu etkileyen faktörler anlatılarak karar verilir. Bu sayede aylarca beklemenin sonunda  hayal kırıklığına uğramazsınız.

Este West sağlığınıza önem verir, gelişebilecek bütün komplikasyonlara karşı hazırlıklıdır. Periyodik olarak tüm ekip acil yaşam desteği konusunda tekrarlayan eğitimler alır.

SİZİ FUE SAÇ EKİMİ EKİM SONRASINDA YALNIZ BIRAKMAYIZ

Este West standart olan Safir ve DHI saç ekimi sonrası bize istediğiniz an ulaşabilir ve tüm desteğimizi arkamızda hissedersiniz. Konusunda uzman ekibimiz ve doktorlarımız FUE saç ekimi işlemi sonrasındaki bakım sürecinde size sınırsız destek sağlayacaktır.

Gaziosmpanşadayız

Este West,  Gaziosmanpaşa'da Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan akreditasyona sahip kendine  özel bir hastanenin içinde yer alan ve saç ekimi operasyonları konusunda profesyonelleşmiş bir saç ekim merkezidir.

Rahatınız İçin

Her Şeyi Düşündük…

Este West'de; dünyanın dört bir yanından gelen hastalara, saç ekimindeki son teknoloji kullanılarak uygulanan tedaviler sunulur. Farklı ülkelerden gelen misafirler, Este West'in bütün dillerde tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilmekte; otel rezervasyonunun yapılması, havaalanında karşılanma, havaalanına bırakılma ve vize danışmanlığı gibi hizmetlere de erişebilmektedir.

Dünyaya

Saç Ekiyoruz !

Este West Hair Transplant markası tüm dünyada önde gelen bir kalite simgesidir. Dünyanın her ülkesinden insanlar Este West ailesine katılmıştır. Klinikten içeri girdiğiniz anda bir çok farklı dil kulağınıza çarpar.

bottom of page